درخشش راش چوب آفتاب در انقلاب صنعتی چهارم

از شرکت راش چوب آفتاب به مدیریت رضا آفتاب در اجلاس سراسری تجلیل از مدیران موفق ملی در انقلاب صنعتی چهارم، به عنوان یکی از ده کارآفرین برتر کشور در صنعت چوب و مصنوعات چوبی معرفی و مورد تقدیر قرار گرفت.

درخشش شرکت راش چوب آفتاب در سایه تلاش های مستمر و بی وقفه مدیریت محترم این مجموعه جناب مهندس رضا آفتاب در جهت رشد و تعالی صنعت این مرز و بوم و برای کاهش هزینه های واردات و توانایی در صادرات محصولات تولیدی با کیفیت ایرانی به کشورهای همسایه به دست آمده است.

درخشش راش چوب آفتاب

تقدیر از شرکت راش چوب آفتاب

بر اساس این گزارش؛ رضا آفتاب مدیرعامل شرکت راش چوب آفتاب علاوه بر رفع نیاز داخلی توانسته است با تولید محصولات کیفی و کمی بی نظیر، به بازارهای خارجی نیز نفوذ کرده و موجب ارزآوری مطلوبی در کشور شود.
“بهبود کیفیت و بهره وری”، “مدیریت سازمانی عالی”، “شناسایی حوزه های سرمایه گذاری”، ” بهره گیری از نیروهای متخصص”، ” شناسایی بازارهای رقابتی” و ” گسترش فرهنگ کارآفرینی” از جمله شاخص های برتر گزینش و معرفی شرکت‌های برتر در انقلاب صنعتی چهارم اعلام شده است.

رضا آفتاب بعنوان مدیرعامل یک شرکت استارتاپ با اتکا به ظرفیت‌های داخلی و سرلوحه قراردادن رهنمودهای مقام معظم رهبری موفق شده است علاوه بر کسب عنوان مدیر موفق ملی، با تولید محصولات باکیفیت با بهره گیری از تکنولوژی‌های نوین در خارج از مرزهای ایران نیز بدرخشد.

درخشش راش چوب آفتاب در انقلاب صنعتی چهارم

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *