ساخت کمد دیواری پردیس

کمد دیواری پردیس به چه کمد دیواریهایی گفته میشود؟ این کمدها چه انواعی دارند و در چه قیمتهایی میتوان آنها را سفارش داد؟ اینها تعدادی از سوالاتی است که ساکنین شهرک پردیس در گوگل سرچ میکنند تا پاسخ آنها را پیدا کنند. ما برای شما مقالهای در زمینه کمد دیواری پردیس تهیه کردهایم تا با مطالعه آن به پاسخ سوالات خود برسید. اگر بعد از مطالعه باز هم سوالی داشتید کافیست تا با تیم متخصص ما تماس بگیرید.

کمد دیواری پردیس چیست؟

شاید در نگاه اول فکر کنید که منظور از کمد دیواری پردیس، نام خاصی از انواع کمد دیواری باشد. اگر اینطور است پس اشتباه میکنید. منظور از این نوع کمد، کمد دیواریهایی است که در شهرک پردیس به ویژه واحدهای فاز 11 سفارش داده می‌شوند. این واحدها همگی یک شکل و یک اندازه بوده و دارای فضایی خالی برای ساخت کمد دیواری هستند.
سایز این فضای خالی به طور استاندارد در همه واحدهایی که بالکن ندارند یکسان است و شما باید به کسی این وظیفه را بسپرید که تجربه کافی داشته باشد. عرض این فضا 190، عمق آن 120 و ارتفاع نیز 270 سانتیمتر است. با این سایزها میتوان انواع خاصی از کمد دیواری را ساخت که در ادامه آنها را معرفی میکنیم.

انواع مدل های کمد دیواری پردیس

به طور کلی دو نوع کمد دیواری وجود دارد که میتوان برای واحدهای فاز 11 پردیس ساخت. با توجه به سلیقه و شرایط خود می‌توانید یکی از آنها را با رنگ دلخواه خود انتخاب کنید و در کمترین زمان ممکن آن را تحویل بگیرید. این دو مدل عبارتند از:
کمد دیواری باکسی
همانطور که از نام این کمد دیواری پیداست، ابتدا به شکل باکس یا جعبه هایی بزرگ به شکلی جداگانه ساخته شده است.
سپس در محل روی هم نصب میشوند. ساخت این کمد دیواری از طریق وصل کردن جعبهها با یراقآلات و دربها به جعبهها انجام میشود. کمدباکسی میتواند به شکل ریلی و یا لولایی ساخته شود.
این نوع کمدها نیازمند تخصص بوده و به دلیل نیاز به دقت بالا، باید در انتخاب سازنده آن حساس باشید. این کمدها عمر بالایی داشته و از کمدهای چارچوبی زیباتر و کاربردیتر هستند. اگر قصد تغییر مکان داشته باشید، میتوانید این کمدها را به آسانی جابه جا کنید و نگران چیزی نباشید.
کمد دیواری چارچوبی
کمد چارچوبی به کمدهایی گفته میشود که در بیشتر خانه ها وجود دارند. در واقع در این نوع کمدها ابتدا باید چارچوب فلزی یا چوبی برای کمد ساخته و نصب شود. پس از آن دربها و رویه کمد روی چارچوب قرار میگیرند. معمولا قطر این چارچوبها 4 تا 6 سانتیمتر است.

قیمت کمد دیواری پردیس

قیمت را نمیتوان به شکل یک رقم مشخص بیان کرد. عوامل و پارامترهای زیادی هستند که در قیمتگذاری کمد دیواری موثر هستند. قیمت کمد دیواری  از جمع دو نوع هزینه به دست میآید:
مواد اولیه: چوبها، یراقآلاتی مثل لولا و قفل و…
ساخت: دستمزد و ایاب و ذهاب
هزینه ساخت به نوع کمد درخواستی شما بستگی دارد.، جنس یراقآلات و نوع آنها، تعداد طبقات ریل کشوها بسیار مهم هستند و ما از مرغوبترین ریلها برای ساخت کشوها استفاده میکنیم.
ما به درخواست شما از لولاهای آرامبند یا معمولی استفاده میکنیم. همچنین انتخاب دستگیره یا قفل نیز به عهده شماست. ممبران، هایگلاس، لترون، ام دی اف، فرامید، لامی گلاس و… از انواع جنسهای موجود برای ساخت کمد دیواری پردیس هستند که قیمت هر یک نیز با هم متفاوت است. لازم به ذکر است که با توجه به کشور سازنده نیز قیمتها متغیر است.

نحوه سفارش کمد دیواری پردیس

اگر با مطالعه این مقاله آموزشی قصد سفارش کمد دیواری را در شهرک پردیس دارید یا سایز فضای کمد دیواری شما نیز به صورت 190*120*270 است، کافیست با ما تماس بگیرید. شما هم میتوانید به صورت حضوری و هم به صورت غیرحضوری کمد دیواری خود را سفارش دهید.
اگر راه شما دور است و یا وقت مراجعه به کارگاه را ندارید، میتوانید از طریق تماس با شمارههای درج شده در سایت و یا مستقیم از طریق سایت اقدام به سفارش کنید. همچنین میتوانید با ما تماس بگیرید و سایزهای محیط کمد دیواری خود را بگویید تا به شما انواع کمد دیواریهای قابل ساخت را اطلاع دهیم. اگر هر تجربهای از خرید و سفارش از ما داشته یا سوالی داشتید میتوانید در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.
سخن پایانی
اگر قصد سفارش این کمد دیواری را دارید کافیست از طریق تماس، جنس چوب و یراقآلات و نوع کمد درخواستی خود را بگویید تا به شما قیمت حدودی را بگوییم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *