ساخت کابینت و کمد بومهن

امروزه فعالیت های مختلف خصوصا در زمینه ساخت و ساز در بومهن رشد چشمگیری داشته است و خیلی از افراد فعال در حوزه های مختلف اقدام به کوچ به این نقطه از تهران نموده اند. یکی از خدمات مهم و حساس در زمینه ساختمان مربوط به دکوراسیون داخلی و کابینت می باشد که در این مطلب ما برای شما عزیزان مطالبی در زمینه کابینت و کمد بومهن مهیا کرده ایم.

خدمات کابینت و کمد بومهن

با بالا رفتن جمعیت بومهن و حضور افراد غیر بومی در این منطقه رشد ساخت و ساز خصوصا در زمینه ویلا افزایش چشم گیری داشته است که قطعا وجود این میزان از ساختمان نیاز به خدمات در زمینه های گوناگون ساختمانی چه در داخل و چه خارج سازه را خواهد داشت تا نیاز ساکنان به سرعت رفع شود. یکی از خدماتی که معمولا زمان زیادی را طلب می کند بدون شک خدمات کابینت و کمد بومهن می باشد.

ساخت و طراحی کابینت به همراه اجرای در صورت معمولی بودن کار معمولا بین یک هفته تا 10 روز زمان می برد که در صورت طراحی های پیچیده و مدرن این زمان افزایش خواهد یافت پس وجود افراد و شرکت های مختلف در این حوزه ضروری می باشد. با توجه به نوع ملک شما باید یکی از طرح های ساده و کلاسیک و یا طرح مدرن را برای کابینت های آشپزخانه انتخاب کنید و تنها نکته مهمی که باید در نظر بگیرید این است که حتما ضمانت های لازم را از فرد یا شرکت مربوطه چه برای به موقع تحویل دادن و چه کیفیت کار دریافت نمایید.

نکات مهم در طراحی کابینت بومهن

همانطور که می دانید بخش زیادی از طراحی کابینت با استفاده از سلیقه و انتخاب های خود شما انجام می گردد .
تا در نهایت خروجی کار متناسب با سلیقه و نیاز شما باشد. البته خود کابینت کارها در بومهن نیز در این کار شما را راهنمایی می کنند.
اما با رعایت یک سری نکات ساده و در عین حال کلیدی می توانید به نتیجه مطلوب و بهتری برسید.
که در زیر به برخی از آنها اشاره کرده ایم که شما باید آنها را در انتخاب های خود در نظر بگیرید.

توجه به دکوراسیون داخلی منزل
در نظر گرفتن رنگ وسایل آشپزخانه و مبلمان
قرار دادن ویترین در بخش قابل دید
استفاده از باکس های مختلف برای لوازم برقی
در نظر گرفتن بخشی برای حبوبات
طراحی کشو مخصوص قاشق و چنگال
استفاده از جزیره در صورت نیاز

قیمت اجرا کمد در بومهن

یکی دیگر از سوالات و دغدغه های شما عزیزان ساکن بومهن مربوط به قیمت خدماتی مثل طراحی و اجرا کمد می باشد که در پاسخ باید بگوییم که قیمت ثابت و مشخصی برای این موضوع وجود ندارد و تقریبا بیشتر هزینه ها مربوط به نظر خود شما می باشد که متناسب با بودجه ای که در نظر گرفته اید باید نوع چوب و همچنین طرح کمد هارا انتخاب کنید که پیشنهاد ما به شما این می باشد که حتما از جنس های با کیفیت بالا استفاده کنید تا در آینده نیاز به تعمیرات زیاد نداشته باشید.

انواع کمد دیواری

همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم قیمت کمد دیواری به مسائلی مختلفی از جمله نوع آن بستگی دارد. امروز کمد دیواری ها در انواع مختلفی همچون ریلی، کشویی و کلاسیک طراحی و اجرا می شوند.
شما با توجه به فضایی که در اختیار دارید و همچنین میزان هزینه ای که می توانید بکنید باید بهترین مدل را انتخاب نمایید .
به عنوان مثال اگر فضای کمی برای باز شدن درب ها دارید می توانید از درب ریلی استفاده کنید که البته قیمت آن کمی بالاتر می باشد.

معرفی بومهنکه ساخت و ساز رشد زیادی در آن کرده است و البته در کنار آن خدماتی مثل کابینت سازی نیز رشد خوبی کرده است.
بومهن در نزدیکی پردیس و دماوند قرار دارد و جمعیتی بیش از 50 هزار نفر در آن ساکن می باشند.

سخن پایانی

در مطلب فوق توضیحاتی در مورد طراحی و نصب کابینت و کمد بومهن برای شما عزیزان این منطقه قرار دادیم .
با استفاده از این نکات بهترین کابینت و کمد را برای ساختمان خود انتخاب و اجرا نمایید.
علاوه برا ظاهر زیبای کار به خود شما ساکنان منزل نیز حس خوبی را انتقال دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *