اکسسوری آشپزخانه

مجموعه تخصصی دکوراسیون راش چوب آفتاب
مجری تخصصی طراحی ؛ نظارت؛ ساخت و اجرای جدیدترین کابینت های روز دنیا با استفاده از طرحهای ایتالیایی
استفاده از اکسسوری های خاص . هایگلاس ؛ام دی اف ،ممبران ، چوب ، کرین ،کوارتز و …
کابینت راش چوب آفتاب در تلاش است با طراحی اصولی و اجرای صحیح سیستم کابینت و دکوراسیون آرامشی بی نظیر را برای شما به ارمغان بیاورد
طراحی و اجرای تخصصی انواع کابینت ،کمد دیواری ،تخت تاشو (کمجا ) و انواع پروژه های اداری و صنعتی را به ما بسپارید.
مشاوره و بازدید رایگان می باشد.

هدف اصلی گروه کابینت و دکوراسیون راش چوب آفتاب قرار گرفتن در نقطه “کمترین قیمت کابینت و بالاترین کیفیت آن” هست و طراحی آشپزخانه شما بر اساس این هدف در دستور کار است، همواره با تمرکز بر قیمت تمام شده کابینت و دقت نظر بر ارگونومی کار سعی بر قرار گرفتن در بالاترین کیفیت تولید هستیم به همین دلیل است که شرایط اقتصادی هیچ تاثیری در فروش ما نداشته است و همواره مشتریانی که از ما خرید کرده اند وفادار ما بوده اند چرا که همیشه توازن بین کیفیت و قیمت کابینت در سیستم گروه کابینت و دکوراسیون راش چوب آفتاب هر مشتری را وسوسه میکند.

نکات عمومی طراحی و دکوراسیون آشپزخانه:

از آنجایی که امروزه تمامی آشپزخانه ها طرح اوپن یا جزیره هستند و از محیط نشیمن و پذیرایی به راحتی تمام آشپزخانه دیده می شود و هم اینکه بسیاری از بانوان مدت زمان زیادی از وقت خود را در محیط آشپزخانه می گذرانند به همین علت آشپزخانه مهم ترین فضاهای منزل به حساب می آید و بهتر است در طراحی آن نهایت ابتکار و دقت را بکار گیریم. طراحی و دکوراسیون آشپزخانه نیز مانند سایر بخش های منزل از اصول و قواعدی برخوردار است که در هنگام طراحی باید رعایت شود که در ادامه ی مطلب به بررسی آنها می پردازیم.

روشنایی و تهویه طبیعی و مصنوعی
نور و روشنایی آشپزخانه از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در طراحی می باشد در ابتدا بهتر است که در این محیط از نور و تهویه ی طبیعی استفاده کنیم در غیر اینصورت در نظر گرفتن یک روشنایی و سیستم تهویه در اولویت است زیرا محیط آشپزخانه نیاز به تهویه سریع دارد و باید هوا در آن جریان داشته باشد تا بوی مواد غذایی در آشپزخانه و سایر محیط منزل پخش نشود. البته امروزه در همه منازل علاوه بر تهویه ی طبیعی از هود به عنوان تهویه ی مصنوعی بسیار استفاده می شود.
برای روشنایی آشپزخانه می توان گفت اکثر آشپزخانه ها دارای پنجره و نورگیر هستند در غیر اینصورت استفاده از آسمان مجازی با طرح های مختلف نیز جایگزین راهی برای داشتن روشنایی و نورگیر در آشپزخانه می باشد.

رعایت مثلث کار
در طراحی و دکوراسیون آشپزخانه منظورا ز مثلث کار، سه خط فرضی است که سه راس آن سه عنصر اصلی سینک و گاز و یخچال را به هم وصل می کند فاصله بین این سه عنصر معمولا عددی بین ۸۰ سانتی متر تا ۶ متر می باشد. رعایت مثلث کار در آشپزخانه الزامی و قانون نیست اما با رعایت کردن این استاندارد ها در آشپزخانه می توان فضای بهتری را طراحی کنیم.

تاثیر رنگ در آشپزخانه
به طور غیر مستقیم رنگ ها تاثیرات زیادی را بر زندگی ما می گذارند و از آنجایی که هر رنگ نماد و نشانه ای را در خود نهفته دارد و موجب بروز خلق و خویی مختلف در افراد می شود بهتر است قبل از چیدمان و طراحی منزل خود از این نماد و نشانه ها آگاهی داشته باشید و با توجه به روحیات و سلیقه خود رنگ دکوراسیون محل مورد نظر را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که همیشه رنگ های روشن سبب می شود تا محیط بزرگتر و پر نور جلوه کند اگر آشپزخانه ای کوچک یا تاریک دارید استفاده از رنگ های روشن را در اولویت قرار دهید.
همچنین برای اینکه تناسب بین اشیای منزل و آشپزخانه برقرار شود توصیه می کنیم در هنگام انتخاب رنگ کابینت ها دقت کنید که با مبلمان یا فرش و سایر لوازم همخوانی لازم را داشته باشد تا تا جلوه بصری زیبایی را در منزلتان ایجاد کند.

استفاده از گیاهان طبیعی
استفاده از گل و گیاهان زینتی در تمامی بخش های منزل توصیه می شود چرا که سبب شادابی و سرزندگی و هم چنین تهویه طبیعی در محیط می شود.

خدمات ما :
نصب انواع اکسسوری کابینت
نصب انواع کابینت ممبران وچوب .هایگلاس و معمولی
نصب تخت کم جا و کمد دیواری در کوتاه ترین زمان با رضایت مشتری
فروش لوازم و اکسسوری آشپزخانه با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت
طرح ، اجرا ، پخش بروز ترین محصولات لاکچری داخلی و خارجی ساختمان
فروش اکسسوری های خاص
بیشترین تنوع، بالاترین کیفیت
ارسال به سراسر ایران
ضمانت سالم رسیدن کالا
فروش اجناس به صورت نقد و اقساط